Change Language

golden globe 2018

گوشواره و انگشترهای بی نظیر از برند Avakian

Avakian  یکی از برندهای معتبر و مشهور ارمنی- لبنانی در دنیا مد و جواهر است. در این بخش به مشاهده سه کالکشن زیبای جواهرات که از زمرد کلمبیایی و الماس تشکیل شده اند بپردازیم. برای بررسی این کالکشن ها در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

Jane Fonda و جواهرات ٢.٥ میلیون دلاري اش در Emmy Awards 2017

ساخت مجموعه ای که قصد معرفی آن را داریم تنها چند روز قبل از مراسم Emmy 2017 به اتمام رسید. نام Jane Fonda با 79 سال سن، هممواره در لیست خوش لباس ترین های هالیوودی است. به همین دلیل برندها تمایل زیادی برای همکاری با وی دارند.Tanya Gill، طراح استايل وی، همیشه لباس های او را با یک جواهر، زیباتر نشان میدهد. درادامه مشاهده می کنید جین فوندا در این مراسم چه لباس و جواهری پوشیده است.

کالکشن زیبای Sakura Collection از برند هندی Nirav Modi

ست زیبای Sakura Collection از برند هندی Nirav Modi شامل چکر و گوشواره  بلند زیباست که از كالكشن ۲۰۱۷ اين برند هندی لوكس عرضه شد .این کالکشن از شکوفه های درخت گیلاس در ژاپن الهام گرفته شده و شامل گردنبند (چکر - آویز) ، گوشواره (بلند - میخی) و انگشترهایی با نگین دایره ای و برش Emerald می باشد. برای مشاهده این کالکشن فوق العاده در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

زیباترین لباس ها و جواهرات مراسم فرش قرمز SAG Awards 2018

SAG Awards  هميشه مملو از جواهرات منحصر به فردي است که باعث مي شود طراحان مد و جواهرات از تمام دنيا به بررسي دقيق اين مراسم بپردازند . گردنبند ها و گوشواره های مهيجي که برای اين مراسم طراحي شده اند. بزرگترین جذابیت این مراسم از نظر دنیای مد، مجموعه ای از جواهرات از Cartier است که توسط Amy Adams  پوشیده شده بود.

ست زیبای Spag Collection از برند Andre Marcha

ست زیبای Spag Collection کالکشن منحصر بفرد ، از برند لبنانی Andre Marcha  می باشد. این کالکشن شامل چکر،گوشواره،دستبند است که در ساخت آنها از الماس های بی رنگ و طوسی، و نیز مروارید های طبیعی از نقاط متفاوت جهان استفاده شده است. برای مشاهده و بررسی ویژگی های این ست زیبا، در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

کلکسیون rosa از برند ايتاليايي Gismondi 1754

امروز در گلد بار شاهد جواهرات خاصي از برند ايتاليايي Gismondi 1754 خواهيم بود .طراحي هاي خاص و ظرافت كار Gismondi اولين چيزيست كه در نگاه اول همگان را شيفته خود مي سازد. كالكشن Rosa از اين برند ايتاليايي با الهام از گل رز ساخته شده است و ما در مقاله خود به بررسي جزئيات تعدادي از جواهرات اين كالكشن پرداخته ايم .

رومانتیک ترین حلقه نامزدی که میتوانید بخرید : الماس هایی به شکل قلب

جذاب ترين الماس حلقه نامزدي را بشناسيد ! آيا مي خواهيد عشق خود را با جذاب ترین نوع حلقه غافلگير كنيد ؟ حلقه اي با الماس قلبي شکل احتمالا رمانتيك ترين و محبوب ترين نوع حلقه ها خواهند بود .زمان عروسی هاي سلطنتی و فصل نامزدي هاي عاشقانه كه آغاز مي شود ، همه به تكاپو مي افتند اما اولين قدم انتخاب حلقه هايي رويايي مي باشد . اکنون زمان انتخاب حلقه هايي با الماس قلبي شكل رسيده است .

کالکشن زیبای Les Pétales de Ginza از برند ژاپنی Mikimoto

اين گوشواره زیبا هنری دیگر از استاد ژاپنی - میکیموتو - میباشد.این کالکشن که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد ، الهام گرفته از گلبرگ های رقصان درختان در Ginza توکیو میباشد ، و دارای دستبند و گردنبند نیز میباشد.

١٠ استایل و جواهر برتر در Golden Globes - قسمت دوم

گلدن گلوب مراسمي مملو از جواهرات فوق العاده مي باشد با نگاهي دوباره به اين مراسم وسوسه شديم تا ليست ديگري از لباس ها و جواهرات شگفت انگيز اين مراسم براي شما تهيه كنيم . برای مشاهده و بررسی جواهرات این مراسم در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

١٠ جواهر برتر در مراسم Golden Globes - قسمت اول

بازیگران با لباس های مجلسی شیک، جواهرات خاص و زیبا، الماس های درخشان  همه چیزی است که در مراسم فرش قرمز مشاهده می کنید. این بار در مجله دکوریکور قصد داریم 10 استایل و جواهر برتر مراسم گلدن گلوب را به شما معرفی کنیم:

الماس ،گوشواره و انگشتر زیبای Green Lady از برند Graff

اين الماس گرانبها توسط برند انگليسى - گِراف - استخراج شد.این الماس ۲۶۹ قیراطی کمیاب از کشور آفریقایی Botswana استخراج شده است.از این الماس فوق العاده که میلیون ها دلار قیمت دارد ، در ساخت گوشواره و انگشتر Green Lady استفاده شده است . برای مشاهده تصاویر این الماس و بررسی گوشواره و گردنبند این کالکشن زیبا از قلب انگلستان ، در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید