Change Language

golden globe 2018

ساعت لوکس آلمانی Dwayne Johnson ، در مراسم گلدن گلوب 2018

 Dwayne Johnson  پردرآمدترین چهره سال هالیوود با ساعت لوکس از برند آلمانی Montblanc در فرش قرمز حاضر شد .
ساعت لوکس 4810 ExoTourbillon با قاب ۴۲ میلی متری طلای ۱۸عیار رزگلد و بند چرم مشکی عرضه شده و بیش از ۳۰۰۰۰ یورو قیمت دارد.

جواهرات زیبای بازیگران و خوانندگان هالیوودی در گلدن گلوب 2018

در تاریخ ۷ ژانویه امسال  و در هفتاد و پنجمین دوره فستیوال معتبر فیلم و سریال Golden Globe 2018 بازیگران و خوانندگان زیبای هالیوود مانند
Kendall Jenner , Mandy Moore ,
Kate Beckingsale , Kerry Washington ,
 Eva Longoria
با جواهرات لوکس از برندهایی چون
Harry Winston , Lorraine Schwartz ,
As29-Audrey , Chopard , Irene Neuwirth
چشم ها را خیره کردند.

ساعت لوکس آلمانی Kit Harrington ، در مراسم گلدن گلوب 2018

Kit Harrington  ،  هنرپیشه جوانی که همه او را با سریال فوق العادهGame of Thronesمی شناسیم ، در مراسم Golden Globe 2018 با ساعت لوکس از برند آلمانیMontblanc در فرش قرمز حاضر شد .
ساعت زیبای Heritage Spirit Moonphase با قاب ۳۹میلی متری طلای ۱۸عیار رزگلد و بند چرم مشکی عرضه شده و ۱۴۷۰۰ دلار قیمت دارد.

انگشترآمیتیس و الماس سفید از برند ترکیه ای Gilan

اين انگشتر زيبا انتخابي از كالكشن Cintemani ازبرند تركيه اي Gilan مي باشد. اين انگشتر نمادي از قدرت و استقامت مي باشد و به سه طريق مي توان خطوط منحني آن را( كه حرف S را نشان مي دهند) تشبيه كرد يكي به صورت يك ببر كه مي تواند نمادي از انسان پرتلاش باشد يا نيم رخ يك شير كه دست خود را بالا گرفته كه نمادي از اشراف زادگي مي باشد ويا حتي به صورت انحناي بدن يك زن زيبا كه به اين انگشتر قدرتي اعجاب انگيز مي دهند. برای مشاهده آن در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

ساعت لوکس آلمانی Hugh Jackman ، در مراسم گلدن گلوب 2018

در هفتاد و پنجمین دوره فستیوال معتبر فیلم و سریال گلدن گلوب که در تاریخ ژانویه امسال برگزار شد ،Hugh Jackman بازیگر معروف هالیوود با ساعت لوکس از برند آلمانی در فرش قرمز حاضر شد.
ساعت شیک Heritage Spirit Pulsograph با قاب ۴۱میلی متری طلای ۱۸عیار رزگلد و بند چرم مشکی عرضه شده و بیش از ۲۷۰۰۰ یورو قیمت دارد.

مشهورترين حلقه ازدواج در كل دنيا

ازهمان لحظه اول، حلقه ازدواج یاقوتی رنگی که در 24 فوریه 1981 پرنس چارلز به دایانا تقدیم کرد توجه همگان را به خود معطوف کرد. در 16 نوامبر 2010، زمانی  که شاهزاده ویلیام آن را به عنوان حلقه ازدواج به کیت میدلتون تقدیم کرد برگ دیگری از تاریخ به این میراث اضافه شد، این جواهر به احتمال زیاد  شناخته شده ترین حلقه ازدواج در جهان است. در حالی که طراحی آن بلافاصله قابل تشخیص است، داستانهای زیادی پشت سر آن است که شاید خیلی ها از آن بی خبر باشند. در واقع، برخی از واقعیت های پیرامون این حلقه به صورت رمز و راز است. با GoldBar همراه شوید تا 10 مشخصه این جواهرافسانه ای را برای شما بیان کنیم.

جواهرات بی نظیر بازیگران و خوانندگان هالیوودی در گلدن گلوب 2018

در هفتاد و پنجمین دوره فستیوال معتبر فیلم و سریالGolden Globe 2018 که در تاریخ ۷ ژانویه امسال برگزار شد ،  بازیگران و خوانندگان زیبایی هالیوود مانندHalle Berry , Helen Mirren،

Viola Davis , Heidi Klum , Sally Hawkings با جواهرات لوکس از برندهایی چون Harry Winston , Lorraine Schwartz,As29-Audrey , Chopard همگان را مجذوب زیبایی خود نمودند.

ساعت لوکس Zac Efron در مراسم گلدن گلوب 2018

Zac Efron  این بازیگر جوان هالیوود با ساعت لوکس از برند سوئیسی  IWC در فرش قرمز حضور داشت .
ساعت شیک Ingenieur با قاب ۴۰ میلی متری از طلای ۱۸عیار رزگلد و بند چرم مشکی عرضه شده و ۱۳۶۰۰ دلار قیمت دارد.

جواهرات Penelope Cruz در مراسم گلدن گلوب 2018

Penelope Cruz این بازیگر زیبای اسپانیایی با گوشواره و انگشتر از برند Swarovski چشم ها را خیره کرد.
گوشواره زیبای Mosaic او از الماس و کریستال سواروسکی ساخته شده و انگشتر طلای او با سنگ زمرد و الماس های سواروسکی تزئین شده است.

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید