Change Language

met gala 2018

بازیگران در مراسم CMA سال 2017 چه پوشیدند؟

همیشه می توان بر روی مشاهده ی جواهرات نامعمول در جشنواره ی CMA شرط بست , مراسم امسال هم از این قاعده مستثنی نبود .ّرای مشاهده جواهرات مورد استفاده هنرمندان در این جشنواره در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه باشید.

 

CARRIE UNDERWOOD :

ملکه ی شب و مجری جشنواره CMA , یک جفت گوشواره ی Butani از یاقوت و الماس و یک انگشتر الماس به نام Hearts On Fire از برند Stephen Webster در بر داشت . اما چیزی که توجه ما را بیشتر از هر چیز به خود جلب کرد , انگشتر خارق العاده ی اثر Anabela Chan ,  با طرح گل بر روی آن بود .

 

KARLIE KLOSS :

این مدل زیبا پیراهن طراحی Elie Saab خود را با دستبندهای مارک Beladora از جنس طلای ایتالیایی , تزیین کرده بود .

 

PINK :

زیباترین گوشواره ها در آن شب از نظر ما متعلق به PINK بودند . ما عاشق گوشواره های حلقه ای او با الماس های میخ مانند درونش شدیم . این گوشواره ها کار Karma El Khalil است که با لباس ظریف توری او نیز ترکیب زیبایی را ایجاد کرده است .

MAREN MORRIS :

این خواننده ی موسیقی کانتری در آن شب تا می توانست جواهرات استفاده کرده بود . وی خود را به الماس هایی از برند JASON واقع در Beverly Hills و David Yurman , آراسته بود . به نظر شما هم کمی بیش از اندازه نیست ؟

LAUREN ALAINA :

این خواننده ی موسیقی کانتری گوشواره های الماس و لعل منگوله ای خارق العاده ای از برند JN Jewels در بر داشت . کاش یقه ی لباسش اینقدر ایستاده نبوده و موهایش را هم در پشت جمع کرده بود تا زیبایی گوشواره ها واقعا به چشم بیاید .

LINDSAY ELL :

این خواننده و ترانه سرا هم برای فرش قرمز جواهرات JN Jewels را انتخاب کرده بود . وی یک گوشواره ی الماس با زنجیرهای آویزان که هر کسی را به حیرت می اندازد , بر گوش انداخته بود و خوشبختانه مدل موهایش هم متناسب با زیورآلاتش بوده و زیبایی گوشواره ی او را نمی پوشاند .

برچسب ها: CMA,, Butani,, Beladora,, Karma El Khalil,, JASON,, JN Jewels,

در دنیای مد و جواهرات ، چه می گذرد؟

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید