Change Language

met gala 2018

هالیوودی ها در موزه هنر های لس آنجلس چه جواهراتی می پوشند؟

Lacma و یا موزه ی هنر شهر لس آنجلس جشنواره ی سال 2017 خود را در شنبه چهارم نوامبر برگزار کرد . جشن امسال توسط Gucci برگزار شد . مشاهده ی اینچنین گستره ی خارق العاده ای از جواهرات ما را بسیار به هیجان آورد . برای مشاهده جواهرات این جشنواره در ادامه با گلدبار دکوریکور همراه شوید.

 

Dakota Johnson :

این بازیگر زن بهترین شب از نظر ما بود . وی که گوشواره های Les oiseaux Liberes و انگشترهای L’Oiseau  از برند Cartier در بر داشت , درخشش فرش قرمز را دو چندان کرده بود . مخصوصا آن گوشواره ها محشرند !

Amy Adams :

بازیگر زیبای دیگری که با جواهرات Cartier به فرش قرمز ظرافت بخشید . Amy برنده ی مسابقه ی زیباترین دستبند ماست . دستبند او که Koinobori نام دارد در واقع یک ساعت مخفی است که با لعل های قرمز و الماس ها تزیین شده است . وی با گوشواره های وینتج به گوش های خود زینت بخشیده بود و انگشترهای Coup D’Eclat در دست داشت .

Zoe Saldana :

این بازیگر ما را به طرز مطلوبی شگفت زده ساخت . عاشق انگشترهای طرح لوگوی Gucci او از لعاب سیاه و صورتی شدیم . همچنین انگشتر چند انگشتی مروارید و انگشتر دکمه ای او فوق العاده بودند .Zoe  هم برنده ی جایزه ی بهترین انگشترهای آن شب است .

Annabelle Wallis :

این بازیگر انگلیسی سادگی را انتخاب کرده و یک گردنبند به نام Rose Bagatelle از برند Dior با الماس های سفید و زرد بر گردن انداخته بود .

Tamu Mcpherson :

این ستاره ی اینستاگرام و بلاگر در آن شب از سر تا پا برند Gucci در بر داشت . گردنبند مروارید و شیر Gucci بسیار خیره کننده بود . وی ظاهر خود را با گوشواره های دکمه ای مروارید Gucci و انگشترهایی از این برند تکمیل کرده بود .

برچسب ها: gucci, cartier, Lacma,

در دنیای مد و جواهرات ، چه می گذرد؟

جدیدترین محصولات موجود دکوریکور

برای خرید این انگشتر کلیک کنید